KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577515
nr 1257 7515
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap. Olja på duk, 25x38
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:18:41
500 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)